جامعه وبدونی

قالب وردپرس صحیفه مجله خبری 100% اورجینال

قالب وردپرس صحیفه مجله خبری 100% اورجینال

قالب وردپرس صحیفه به انگلیسی Sahifa Theme یک قالب مجله خبری فوق العاده حرفه ای و قدرتمند هست. قالب صحیفه ارائه شده در تم کده نسخه ارجینال قالب وردپرس sahifa بوده و با سایر نسخه های نال شده در اینترنت متفاوت است.  با من همراه باشید تا شما را با پرفروش ترین قالب مجله خبری جهان آشنا کنم.

قالب صحیفه وردپرس مجله خبری تفریحی و وبلاگی

قالب وردپرس صحیفه یک قالب به تمام معنا و کامل هست که توسط شرکت تیلبز طراحی و ارائه شده. در حال حاظر sahifa پر فروش ترین قالب در دنیای قالب های وردپرس مجله خبری شناخته شده که با مشاهده پیش نمایش آنلاین این قالب بی نظیر شاهد امکانات و قدرت بی نظیر صحیفه خواهید شد.

برخی از ویژگی های قالب وردپرس صحیفه

پوسته صحیفه امکانات خیلی زیادی داره که ما در این بخش به بهترین و ویژه ترین امکانات خارق العاده این قالب میپردازیم.

صحیفه با طراحی 100 درصد واکنشگرا

قالب صحیفه دارای سئو فوق العاده عالی

پنل تنظیمات راستچین , فارسی و قدرتمند

قابلیت سفارشی سازی دسته بندی ها

بی نهایت رنگبندی

دارای بهترین فونت های فارسی جهان

سفارشی سازی صفحه ورود وردپرس

سازگاری با ووکامرس و طراحی فروشگاه با صحیفه

سفارشی سازی کامل به سلیقه شما

سرعت فوق العاده بالا و بهینه شده

مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم فقط و فقط بخش کوچکی از امکانات بی نظیر قالب وردپری صحیفه هست . پیشنهاد می کنیم وارد پیش نمایش انلاین صحیفه شوید تا از امکانات و قابلیت های اون لذت ببرید. 

بسیاری سایت های بزرگ برای بخش وبلاگ سایت خود خودشون از قالب صحیفه استفاده کردن یکی از این سایت های فروشگاه اینترنتی بامیلو هست. بله دست شنیدید بامیلو برای بخش وبلاگ سایت فروشگاهی خودش از قالب مجله خبری صحیفه استفاده کرده. همچنین بسیاری از سایت های فروش قالب وردپرس از همین قالب برای سایت خودشون استفاده می کنن . و این نشون دهنده قدرت و عظمت قالب صحیفه می باشد.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط